Skontaktuj się z nami: +48 531 578 858

Ocena: 5

(4)


Best Western Premier Kraków Hotel.

Typ obiektu: hotel ****

Miasto: Kraków

Województwo: małopolskie

Ulica: Opolska 14 a

Telefon: 12 376 37 31 / 12 376 37 43


Strona www obiektu  

Opis obiektu

Obiekt w liczbach

  • Max. liczba osób

    400
  • Max. liczba osób

    339
  • Min. cena od osoby

    - PLN

Sale weselne

Nazwa sali Liczba gości w ustawieniu
Restauracja 200 200
Restauracja + Sale 400 400

Catering

Opis pokoi

Dodatkowe atrakcje

Mapa


Opinie Best Western Premier Kraków Hotel. (Liczba opinii: 4)


Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Goście weselni, z którymi mieliśmy możliwość wymienić opinie na ten temat również są bardzo zadowoleni. Chcielibyśmy zwrócić szczególnie uwagę na smak jedzenia i poziom obsługi gości (wszystko na najwyższym poziomie).

Dodany przez Darek i Patrycja

Mieliśmy tutaj z mężem bajkowe wesele. To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Sala prezentowała się doskonale. Zespół brzmiał w tej dużej sali bardzo dobrze. Goście sobie też bardzo chwalili jedzenie. Było pyszne!

Dodany przez Mika

My też organizowaliśmy tutaj nasze wesele i to był najlepszy wybór. Sala duża i bardzo elegancka. Urzekły nas okrągłe stoły - super rozwiązanie :) Nasi goście byli bardzo zadowoleni z przyjęcia :)

Dodany przez Natalia

Polecamy każdemu wybór tej sali. Otrzymaliśmy sporo pomocy od personelu w organizacji ślubu, wszystko wyszło na tip-top. Sala piękna i przestronna- wesele na 250 osób i było swobodnie :) Do tego pyszne dania i fajna lokalizacja.
Dodany przez Ania i Radek

Captcha
Dodaj opinię
Powrót
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij