Co zamiast kwiatów? O prezentach dla Młodej Pary

Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Wesele to okazja na obdarowanie przyszłych małżonków wspaniałymi upominkami, które mogą nie tylko sprawić im chwilową radość, ale także posłużyć w przyszłości – dlatego warto dokładnie przemyśleć pomysł na prezent i, być może, zrezygnować z klasycznych bukietów. Co może je zastąpić? Sprawdźmy!

Ciężki dym i dekoracja światłem na wesele

Organizujesz wesele i zastanawiasz się nad podkreśleniem jego charakteru? Chcesz uczynić pierwszy taniec najpiękniejszym przeżyciem w życiu, a salę weselną przemienić w magiczny świat? Idealnym sposobem na to jest wykorzystanie ciężkiego dymu oraz dekoracja światłem. Zarówno samodzielnie, jak i w parze, potrafią zachwycić wszystkich gości i bardzo uatrakcyjnić zdjęcia i filmy z wesela.

Mocne oko czy mocne usta? Najlepszy makijaż dla Panny Młodej

Odpowiedni makijaż sprawia, że czujemy się pewnie i wyjątkowo. Jednak skąd wiedzieć, jaki make-up będzie najlepszy? Podążać za trendami? Poradzić się makijażystki? Zaakcentować usta? Czy może jednak oczy? Co jest bardziej trwałe? I czy czerwona szminka nie jest przesadą? Odpowiedzi w artykule!

Wesele w święta – tak czy nie?

Kolorowe lampki, przystrojona choinka oraz magiczna atmosfera sprawiają, że wesele w święta jest marzeniem wielu Młodych Par. Większość z nich jednak obawia się, że wybór właśnie tej daty będzie powodować wiele problemów. Jak jest naprawdę? Czy warto organizować wesele w święta?

Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski część II

Członek rodziny oświadczył się, a jego wybranka powiedziała „tak”? Planują ślub, a wesele zbliża się wielkimi krokami? Pora dopełnić tradycji i zorganizować wieczór kawalerski. Jakie spędzić razem czas w ciekawy sposób? Jakie są najlepsze pomysły na wieczór kawalerski?

Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski część I

Twój dobry kumpel planuje wkrótce ślub, a ty nie masz pomysłu na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego? Chcesz, żeby to był najbardziej szalony wieczór w waszym życiu? Albo szukasz czegoś dopasowanego do upodobań przyszłego Pana Młodego? Mamy dla Ciebie kilka propozycji na niezapomniany wieczór kawalerski?

Czy suknia ślubna musi być biała?

Gdy myślimy o Pannie Młodej, wyobrażamy sobie przede wszystkim białą suknię ślubną! Jest ona symbolem zamążpójścia i wielu z nas nie wyobraża sobie pójść do ołtarza w innym ubraniu. Czy inne kolory dla Panny Młodej są więc zabronione? Dlaczego uważa się, że suknia ślubna musi być biała?

Sweet, Sweet Love- czyli Candy Bar na weselu!

Słodka miłość to i słodkie wesele! Trend organizowania Candy Baru na sali weselnej staje się coraz popularniejszy wśród Młodych Par. Co wybrać do stołu ze słodyczami dla dzieci, a co dla dorosłych? Jakie formy może mieć Candy Bar? Ile kosztuje? Jak przygotować go samodzielnie?