Poprawiny w plenerze. Zalety i wady.

Poprawiny są doskonałą okazją do spędzenia ze swoimi gośćmi weselnymi jeszcze więcej czasu. Organizowane są zwykle na sali weselnej, ale coraz częściej Pary Młode decydują się na imprezę na świeżym powietrzu. Przeczytajcie, jakie zalety i wady ma organizacja poprawin w plenerze.

Stoły tematyczne – pomysły i inspiracje (część II)

Obiecaliśmy Wam kolejną porcję stołowych inspiracji. I nie kłamaliśmy! Zobaczcie kolejne inspiracje i propozycje, które z pewnością zaskoczą Waszych gości. Będzie orzeźwiająco, kolorowo, wytrawnie, alkoholowo i bezalkoholowo!

Stoły tematyczne – pomysły i inspiracje (część I)

Stoły tematyczne na weselu zagościły na dobre. Nie tylko są ciekawym urozmaiceniem weselnych potraw serwowanych do stołu, ale również pięknie prezentują się na zdjęciach. Zobacz pierwszą dawkę naszych pomysłów na weselny kącik.

Co zamiast kwiatów? O prezentach dla Młodej Pary

Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Wesele to okazja na obdarowanie przyszłych małżonków wspaniałymi upominkami, które mogą nie tylko sprawić im chwilową radość, ale także posłużyć w przyszłości – dlatego warto dokładnie przemyśleć pomysł na prezent i, być może, zrezygnować z klasycznych bukietów. Co może je zastąpić? Sprawdźmy!

Ciężki dym i dekoracja światłem na wesele

Organizujesz wesele i zastanawiasz się nad podkreśleniem jego charakteru? Chcesz uczynić pierwszy taniec najpiękniejszym przeżyciem w życiu, a salę weselną przemienić w magiczny świat? Idealnym sposobem na to jest wykorzystanie ciężkiego dymu oraz dekoracja światłem. Zarówno samodzielnie, jak i w parze, potrafią zachwycić wszystkich gości i bardzo uatrakcyjnić zdjęcia i filmy z wesela.

Mocne oko czy mocne usta? Najlepszy makijaż dla Panny Młodej

Odpowiedni makijaż sprawia, że czujemy się pewnie i wyjątkowo. Jednak skąd wiedzieć, jaki make-up będzie najlepszy? Podążać za trendami? Poradzić się makijażystki? Zaakcentować usta? Czy może jednak oczy? Co jest bardziej trwałe? I czy czerwona szminka nie jest przesadą? Odpowiedzi w artykule!

Wesele w święta – tak czy nie?

Kolorowe lampki, przystrojona choinka oraz magiczna atmosfera sprawiają, że wesele w święta jest marzeniem wielu Młodych Par. Większość z nich jednak obawia się, że wybór właśnie tej daty będzie powodować wiele problemów. Jak jest naprawdę? Czy warto organizować wesele w święta?

Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski część II

Członek rodziny oświadczył się, a jego wybranka powiedziała „tak”? Planują ślub, a wesele zbliża się wielkimi krokami? Pora dopełnić tradycji i zorganizować wieczór kawalerski. Jakie spędzić razem czas w ciekawy sposób? Jakie są najlepsze pomysły na wieczór kawalerski?

Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski część I

Twój dobry kumpel planuje wkrótce ślub, a ty nie masz pomysłu na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego? Chcesz, żeby to był najbardziej szalony wieczór w waszym życiu? Albo szukasz czegoś dopasowanego do upodobań przyszłego Pana Młodego? Mamy dla Ciebie kilka propozycji na niezapomniany wieczór kawalerski?