Prezent dla Pana Młodego od Panny Młodej

Przyszli małżonkowie zastanawiają się, czy wśród wszystkich kosztów związanych z organizacją wesela, powinni jeszcze odłożyć pewną kwotę, by podarować swojej drugiej połówce prezent w ramach podziękowania. Prezentujemy Wam kilka naszych propozycji na prezenty od Ukochanej dla Pana Młodego.

Poprawiny w plenerze. Zalety i wady.

Poprawiny są doskonałą okazją do spędzenia ze swoimi gośćmi weselnymi jeszcze więcej czasu. Organizowane są zwykle na sali weselnej, ale coraz częściej Pary Młode decydują się na imprezę na świeżym powietrzu. Przeczytajcie, jakie zalety i wady ma organizacja poprawin w plenerze.

Stoły tematyczne – pomysły i inspiracje (część II)

Obiecaliśmy Wam kolejną porcję stołowych inspiracji. I nie kłamaliśmy! Zobaczcie kolejne inspiracje i propozycje, które z pewnością zaskoczą Waszych gości. Będzie orzeźwiająco, kolorowo, wytrawnie, alkoholowo i bezalkoholowo!

Stoły tematyczne – pomysły i inspiracje (część I)

Stoły tematyczne na weselu zagościły na dobre. Nie tylko są ciekawym urozmaiceniem weselnych potraw serwowanych do stołu, ale również pięknie prezentują się na zdjęciach. Zobacz pierwszą dawkę naszych pomysłów na weselny kącik.

Co zamiast kwiatów? O prezentach dla Młodej Pary

Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Wesele to okazja na obdarowanie przyszłych małżonków wspaniałymi upominkami, które mogą nie tylko sprawić im chwilową radość, ale także posłużyć w przyszłości – dlatego warto dokładnie przemyśleć pomysł na prezent i, być może, zrezygnować z klasycznych bukietów. Co może je zastąpić? Sprawdźmy!

Ciężki dym i dekoracja światłem na wesele

Organizujesz wesele i zastanawiasz się nad podkreśleniem jego charakteru? Chcesz uczynić pierwszy taniec najpiękniejszym przeżyciem w życiu, a salę weselną przemienić w magiczny świat? Idealnym sposobem na to jest wykorzystanie ciężkiego dymu oraz dekoracja światłem. Zarówno samodzielnie, jak i w parze, potrafią zachwycić wszystkich gości i bardzo uatrakcyjnić zdjęcia i filmy z wesela.

Mocne oko czy mocne usta? Najlepszy makijaż dla Panny Młodej

Odpowiedni makijaż sprawia, że czujemy się pewnie i wyjątkowo. Jednak skąd wiedzieć, jaki make-up będzie najlepszy? Podążać za trendami? Poradzić się makijażystki? Zaakcentować usta? Czy może jednak oczy? Co jest bardziej trwałe? I czy czerwona szminka nie jest przesadą? Odpowiedzi w artykule!