Prezent dla Panny Młodej od Pana Młodego

W poprzednim artykule skupiliśmy się na Panu Młodym i co może mu ofiarować w dniu ślubu jego świeżo upieczona małżonka. Tym razem czas na nasze piękne Panny Młode, które są warte obdarowywania i zaskakiwania. Co Pan Młody może kupić swojej Ukochanej na prezent ślubny? Sprawdźcie nasze propozycje!

Prezent dla Pana Młodego od Panny Młodej

Przyszli małżonkowie zastanawiają się, czy wśród wszystkich kosztów związanych z organizacją wesela, powinni jeszcze odłożyć pewną kwotę, by podarować swojej drugiej połówce prezent w ramach podziękowania. Prezentujemy Wam kilka naszych propozycji na prezenty od Ukochanej dla Pana Młodego.

Poprawiny w plenerze. Zalety i wady.

Poprawiny są doskonałą okazją do spędzenia ze swoimi gośćmi weselnymi jeszcze więcej czasu. Organizowane są zwykle na sali weselnej, ale coraz częściej Pary Młode decydują się na imprezę na świeżym powietrzu. Przeczytajcie, jakie zalety i wady ma organizacja poprawin w plenerze.

Stoły tematyczne – pomysły i inspiracje (część II)

Obiecaliśmy Wam kolejną porcję stołowych inspiracji. I nie kłamaliśmy! Zobaczcie kolejne inspiracje i propozycje, które z pewnością zaskoczą Waszych gości. Będzie orzeźwiająco, kolorowo, wytrawnie, alkoholowo i bezalkoholowo!

Stoły tematyczne – pomysły i inspiracje (część I)

Stoły tematyczne na weselu zagościły na dobre. Nie tylko są ciekawym urozmaiceniem weselnych potraw serwowanych do stołu, ale również pięknie prezentują się na zdjęciach. Zobacz pierwszą dawkę naszych pomysłów na weselny kącik.

Co zamiast kwiatów? O prezentach dla Młodej Pary

Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Wesele to okazja na obdarowanie przyszłych małżonków wspaniałymi upominkami, które mogą nie tylko sprawić im chwilową radość, ale także posłużyć w przyszłości – dlatego warto dokładnie przemyśleć pomysł na prezent i, być może, zrezygnować z klasycznych bukietów. Co może je zastąpić? Sprawdźmy!